Про студію Проект-Буд
Головна Про компанію
Про компанію
 

  Студія «Проект-Буд»з 2018 року веде професійну діяльність на території України в сфері проєктування в будівництві  за такими напрямками як розробка технологічний карт (ТК), проєктів підготовчих робіт (ПрПР), проєктів організацій будівництва (ПОБ) та проєктів виконанняробіт (ПВР), на демонтаж будівель та споруд, реконструкцію, капітальний ремонт, та нове будівництво з використанням новітніх технологій, що пришвидшують та здешевлюють будівництво .

В компанії studio«Project-Bud»  на даний момент число інженерів проєктувальників складає 7 осіб, з яких 2 – сертифікованих, З можливістю виконання робіт класу наслідків (відповідальності) СС3 . Досвід роботи проєктантів в даній сфері більше 15-и років. Нашою командою були виконано більше 350 узгоджених проєктів різних масштабів, складності та спрямованості. Згідно наших проєктів, виконується будівництво державного та приватного замовлення.

Іншими словами, Студія «Проект-Буд» - це команда професіоналів, для яких немає нерозв'язних завдань, ми здатні якісно і в строк виконати поставлене перед нами завдання будь-якої складності.

Сертифікати

  • (096) 232-40-41 (Viber)
  • bezmaxima@ukr.net
  • Черкаська область, м. Черкаси