Про студію Проект-Буд
Головна Про компанію
Про компанію
 

  Студія «Проект-Буд»з 2018 року веде професійну діяльність на території України в сфері проєктування в будівництві  за такими напрямками як розробка проєктів підготовчих робіт (ПрПР), проєктів організацій будівництва (ПОБ) та проєктів виконанняробіт (ПВР), на демонтаж будівель та споруд, реконструкцію, капітальний ремонт, та нове будівництво з використанням новітніх технологій, що пришвидшують та здешевлюють будівництво .

В компанії studio«Project-Bud»  на даний момент число інженерів проєктувальників складає 7 осіб, з яких 2 – сертифікованих, З можливістю виконання робіт класу наслідків (відповідальності) СС3 . Досвід роботи проєктантів в даній сфері більше 15-и років. Нашою командою були виконано більше 350 узгоджених проєктів різних масштабів, складності та спрямованості. Згідно наших проєктів, виконується будівництво державного та приватного замовлення.

Іншими словами, Студія «Проект-Буд» - це команда професіоналів, для яких немає нерозв'язних завдань, ми здатні якісно і в строк виконати поставлене перед нами завдання будь-якої складності.

Сертифікати

  • (096) 232-40-41 (Viber)
  • bezmaxima@ukr.net
  • Черкаська область, м. Черкаси